Reklama:

Odpowiedz 
Facet u kosmetyczki
Bongo Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 43
Reputacja: 0
Facet u kosmetyczki
Uważacie,że w dzisiejszych czasach to naturalne,że mężczyźni chodzą do kosmetyczki i korzystają z podstawowych zabiegów na twarz czy dłonie?
Kiedyś taki facet od razu dostawał etykietkę,że jest gejem i tracił większość kolegów,ale obecnie zauważyłem,że coraz więcej kolesi chodzi ze swoimi dziewczynami do tych samych salonów i nikt na nich krzywo nie patrzy.

You possess the key to your future in your hands
But you leave it sinking in the sand
Spending all of your time in a reverie
mesmerised in a false identity
03-24-2013 02:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Serafinka Offline
Użytkownik

Liczba postów: 57
RE: Facet u kosmetyczki
Wydaje mi się,że obecnie to całkiem normalne,że mężczyzna chce tez o siebie zadbać. Ale we wszystkim trzeba mieć umiar. facet wykupujący sobie karnet na solarium to jak dla mnie lekka przesada

Miłość jest zap­rzecze­niem egoiz­mu, za­bor­czości, jest skiero­waniem się ku dru­giej oso­bie, jest prag­nieniem prze­de wszys­tkim jej szczęścia, cza­sem wbrew własnemu.
03-25-2013 07:25 PM
jahuu Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 35
Tak, facet u kosmetyczki juz raczej nie jest niczym nadzwyczajnym. Oby nie chodził do niej częściej niż przeciętna kobieta, no, chyba, że ma problemy z cera i rzeczywiscie wymaga jakichś regularnych wizyt ich leczenie.

Jak stal zahartowani przedstawiciele luty
Proste proste nic mnie już nie zdziwi
Wszyscy na krzywy, ale zawsze szczęśliwi
Na przekór losowi twardzi hardcorowi
Szalej z ulicy nas zdobi a nie rodzaj utopii
Zgrabiałe łapy, parujące oddechy
Zmuszeni do roboty by przepychem się pocieszyć
03-28-2013 01:57 PM
Marlow_876 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 22
?!?!?!?!?!?!?! Facet i kosmetyczka? Że niby co on u niej robi? Depiluje sobie brwi? Może jeszcze zapisuje się na zabieg upiększający skórę twarzy?!?!?! Zdecydowanie nie. Gdyby jakiś mój kumpel poszedł na wizytę do kosmetyczki, prawdopodobnie bym go wyśmiał. Duży uśmiech

"Nie mogłem się raz powstrzymać od zapytania, po co on się tu w ogóle wybrał. - Żeby zarobić, naturalnie, a cóż pan sobie myśli? - odrzekł pogardliwie"
03-28-2013 04:10 PM
_anthony_ Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 18
Nie wiem co w tym zabawnego, Marlow. Ja nie wstydzę się tego, że raz na pół roku jestem zmuszony pojsc do salonu piękności. Przynajmniej nie chodzę tam dla kąpieli w świetle lamp ultrafioletowych, tylko z powodów zdrowotnych. To takie śmieszne i godne wytykania palcem?

I don't ever wanna feel
Like I did that day
Take me to the place I love
Take me all the way
I don't ever want to feel
Like I did that day
Take me to the place I love
Take me all that way
03-28-2013 04:12 PM
Marlow_876 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 22
Nie, no dobra, stary. Wyluzuj. Nie chciałem Cię obrazić. To po prostu taki stereotyp, który powoli traci na znaczeniu, pewnie wkrótce ja również ulegnę modzie i złamię się przed wizytą w salonie. ;] Może henna? Duży uśmiech

"Nie mogłem się raz powstrzymać od zapytania, po co on się tu w ogóle wybrał. - Żeby zarobić, naturalnie, a cóż pan sobie myśli? - odrzekł pogardliwie"
03-28-2013 04:13 PM
Lisa Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 41
Marlow nabijasz się i nabijasz, a to wcale nie jest zabawne tylko normalne. Jak ktoś ma na przykład problemy z cerą to idzie do kosmetyczki, proste. To samo tyczy się popękanej, suchej skóry na dłoniach, bo z tych zabiegów zazwyczaj korzystają mężczyźni. Nie widzę w tym nic dziwnego, że człowiek chce o siebie zadbać.
03-28-2013 09:50 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

monety złote katowice

leczenie nerwicy katowice